Zaproszenie Pracodawców do współpracy

DGA S.A. zaprasza Państwa do współpracy, dzięki której pozyskają Państwo odpowiednich oraz wartościowych pracowników.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielkopolskich pracodawców, którzy planują zwiększyć zatrudnienie w swojej firmie, w sierpniu 2016r. podjęliśmy dwuletnią współpracę z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Poznaniu oraz Powiatowymi Urzędami Pracy w Koninie, Kole i Wrześni (w ramach Projektu: Wielkopolskie Centrum Aktywizacji i Zatrudnienia), której celem jest z jednej strony wsparcie pracodawców z regionu w procesie pozyskania kadry (odpowiadającej ich oczekiwaniom i potrzebom), a także aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych z powiatów konińskiego, kolskiego oraz wrzesińskiego.


Wybrane korzyści dla Pracodawcy ze współpracy w Projekcie:

  1. Opracowanie dedykowanej oferty współpracy w zakresie pozyskania nowego pracownika (w szczególności: analiza potrzeb i oczekiwań pracodawcy, możliwość sfinansowania wybranych szkoleń dla przyszłego pracownika etc.).

  2. Redukcja czasu i kosztów związanych z procesem rekrutacji i selekcji przyszłych pracowników.

  3. Możliwość sprawdzenia umiejętności pracownika przed zatrudnieniem go na stałe.

  4. Utrzymywanie kontaktu z pracodawcą, w celu bieżącego monitorowania satysfakcji z podjętej współpracy oraz pozyskanego personelu.

  5. Promowanie pracodawców, którzy skorzystali ze wsparcia w pozyskaniu pracowników (w tym zaoferowali im trwałe zatrudnienie), jako wyróżniających się polityką personalną otwartą na zatrudnienie osób bezrobotnych oraz aktywną współpracą przy realizacji strategii przeciwdziałania bezrobociu w regionie.

  6. Pozyskanie wartościowego pracownika.


Jeżeli posiadają Państwo wolne miejsca pracy i chcą podjąć z nami współpracę, zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Państwu szczegółowe informacje nt. Projektu oraz jego korzyści. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania ofert pracy, w tym zapotrzebowania na pracownika poprzez niniejszą stronę internetową, w tym celu zamieściliśmy specjalny Formularz, który dostępny jest m.in. pod tym linkiem.


W myśl dewizy „Wspieramy Wielkich Jutra”, DGA S.A. od ponad 26 lat jako doświadczony pracodawca i doradca wspiera przedsiębiorczość w Wielkopolsce oraz angażuje się w szereg ambitnych przedsięwzięć na rzecz zatrudnienia i przeciwdziałania bezrobociu. Jednocześnie, nieustannie dążąc do posiadania również w swoich zasobach dobrze wykwalifikowanej kadry, zdajemy sobie sprawę, że pozyskanie wartościowego pracownika, od którego w dużej mierze zależy budowanie rynkowej przewagi konkurencyjnej, jest procesem trudnym i czasochłonnym. Podejmując współpracę z nami, wesprzemy Państwa w tym procesie.

 

 

logoDga

 

Ośrodki Aktywizacji Zawodowej

Konin

ul. Zofii Urbanowskiej 9
62-500 Konin
798 183 486
konin@aktywizacjazawodowa.eu
Zadaj pytanie on-line

Koło

ul. Bolesława Prusa 14
62-600 Koło
798 183 671
kolo@aktywizacjazawodowa.eu
Zadaj pytanie on-line

Września

ul. Staszica 14
62-300 Września
798 183 683
wrzesnia@aktywizacjazawodowa.eu
Zadaj pytanie on-line


Godziny otwarcia Ośrodków:

ROK 2016/2017 (do dnia 31.12.2017r.)
od poniedziałku do wtorku: 8:00 - 16:00
od środy do czwartku: 10:00 - 18:00
piątek: 8:00 - 16:00

ROK 2018 (do dnia 28.06.2018r.)
środa: 13.00 – 18.00
czwartek: 11.00 – 16.00

Koordynator ds. zatrudnienia - Magdalena Franciszczak


601 805 244
magdalena.franciszczak@aktywizacjazawodowa.eu
WCAiZ 2019 | All rights reserved | Realizacja: Paint Studio